U.TOP – PODLAHY

Barevné pohledové stěrky U.TOP dokonale nahrazují klasickou dlažbu na podlaze. Díky svému hladkému bezespárému a monolitickému povrchu se velmi snadno udržují a jako u dlažby jim nehrozí špinění spár. Pro svojí praktičnost a odolnost se dají použít v domácnosti, koupelnách, chodbách, ale i komerčních prostorech jako zátěžová a vysoce estetická podlaha.

Hladké a praktické . . . .

Podlahy ze stěrek U.TOP jsou schopné odolávat vysoké zátěži a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. Obdobně jako u stěn je povrchovou úpravou buď odolný epoxidový nebo polyutetanový lak a pro příznivce přírodního vzhledu speciální vosk s matným nebo lesklým vzhledem. Před lakováním, nebo voskováním se povrch podlahy leští / brousí a tím se vytáhne její charakteristický mramorováný vzhled, který je pro tyto stěrky charakteristický.

Libovolně barevné . . . .

Barvením stěrky U.TOP se dosáhne neomezeného počtu odstínů, ale i barevných kombinací. V dnešních moderních nebo minimalistických interiérech jsou velmi oblíbené šedivé odstíny, antracit, bílé, odstíny kávy a cappuccina. Vyjímkou ale nejsou ani barevné kreace pastelových nebo výraznějších odstínů. K výběru barvy slouží stupnice nabízená výrobcem nebo standardní vzorník barev RAL.

Realizace s jistotou . . . .

Stěrky U.TOP se aplikují na podklad z anhydritu nebo betonu a jejich aplikace za použití kvalitní povrchové úpravy není omezena ani do vlhkých prostor.  V těchto místech je důležité zvolit vhodnou povrchovou úpravu kvalitním epoxidem nebo polyuretanem. Na všechny námi aplikované materiály, práce a naše KNOW-HOW  poskytujeme prodlouženou záruku v trvání 36 měsíců a ke každé zakázce poskytujeme první údržbové prostředky zdarma.