PANDOMO W1 – BAREVNÉ STĚNY

Barevné stěny v nadčasovém provedení

Stěny ze stěrky PANDOMO W1 se dají barvit do libovolného odstínu a jejich finální vzhled je hladký, beze spár a s jemným mramorováním. U barveného PANDOMA W1 si můžete vybrat libovolný odstín dle vzorníků výrobce, které nabízí 75 odstínů a pokud Vám tato řada nebude stačit, pak se nabízí další možnosti barvení podle stupnice RAL nebo individuálně dle Vašich požadavků.

Odolný povrch PANDOMA

Díky naší kvalitní povrchové úpravě složené ze tří vrstev kvalitního epo/pu laku je PANDOMO vhodné i do vlhkých a prostorodolné špinění. Alikace lze provádět na stěny v kuchyni, koupelně, stěny v obývacím pokoji u bazénu nebo komerčních prostorech. Námi prováděná povrchová úprava brání špinění stěn a umožňují jejich omyvatelnost stejně jako u obkladu nebo dlažby s tím rozdílem, že nemá spáry, které by se špinily. 

Povrch hotových stěn je rovný, sametově matný, vodoodpudivý a odolný mechanickému poškození. Stěny nepodléhají stárnutí jako malba nebo tapety a v případě poškození se dají odborně opravit.

Barevnost stěn z PANDOMA

U stěn je možnost barev stejně rozsáhlá jako u podlah a jejich výběr je omezen pouze Vaší fantazií. Stěna z PANDOMA je typická svým mramorováním a může mít barvu betonu, pastelových odstínů, bílou nebo také náročnější kombinace a odvážnější barvy jako oranžovou, červenou, antracit nebo černou.  Více o barvách + jejich odstíny najdete na další stránce barevný vzorník.

Cena stěn PANDOMO

Cena za aplikaci na stěny se nedá přesně vyčíslit před Vaší specifikací požadovaného vzhledu, protože její výše je závislá na mnoha volitelných věcech, jako je například vybraná barva, sytost zvoleného odstínu (množství použitého barevného pigmentu), stavební připravenost a druhu zvolené povrchové úpravy (olej, polyuretan nebo epoxid). Bylo by neseriózní říct “je od ……” a pak dopočítávat vybrané položky, ale zjednodušeně se dá cena finálního povrchu v běžném provedení (85% zakázek) srovnat s cenou levnější velkoformátové dlažby.


Prospekty v PDF:

Pandomo barvy katalog 2012 PANDOMO stěny – katalog 2006 Velká kniha PANDOMO 2010 – EN PANDOMO stěny – katalog 2011 Pandomo barvy stěny + podlahy – DE Pandomo barvy katalog 2010 – DE PANDOMO barvy Francouzská kolekce 2012 prezentace AB Parket

    Prohlížeč katalogů ve formátu  pdf “ADOBE Reader”  . . . . . . . . . . . . . . odkaz pro bezplatné stažení

 


Technické listy  +  specifikace:

Technický list Pandomo W1 Speficikace PANDOMO

11/2012  Výrobce systému PANDOMO zprovoznil webový plánovač  stěn a podlah PANDOMO. Po vstupu na níže uvedený odkaz si můžete vybrat Vámi požadovaný druh prostoru a měnit v něm barvu stěn i podlah v různých dekorech povrchů PANDOMO. Tento systém Vám umožní najít si tu nejlepší kombinaci barev a povrchů právě pro Vás

  http://designtool.ardex-pandomo.com/


POVRCHOVÉ ÚPRAVY

PANDOMO se po zabroušení / zapálení a zaleštění povrchu ošetřuje nátěrem transparentním epoxidem / polyuretanem  bez obsahu rozpouštědel nebo přeolejováním speciálními oleji s obsahem vosků. Povrch je vždy sametově matný, vodoodpudivý, odolný špinění a snadno se udržuje. Uvedené povrchové úpravy brání špinění a umožňují snadnou údržbu a omyvatelnost. V případě poškození se dá povrch opravit (pouze odborně) a nepodléhá stárnutí jako malba nebo tapety. Díky svému bezespárému povrchu se plochy z PANDOMA dokonale udržují a u lakované verze jim nehrozí špinění nebo vznik plísní jako například u spár dlažby v koupelně.   více o povrchových úpravách naleznete ZDE

PANDOMO V KOUPELNĚ A PROSTORECH S VODOU

Vhodnost PANDOMA do prostorů s vodou je dána použitou povrchovou úpravou a řešením dilatací. Aplikace v koupelnách je ze všech nejnáročnější a firmy bez dlouholetých zkušeností a znalosti vhodných materiálů jí většinou bez problémů nezvládnou. Tyto realizace se provádí i v zahraničí (fotografie na internetu), ale nezkušené firmy Vám raději řeknou, že to nejde nebo rovnou nabídnou své vlastní míchané směsi, ale pozor – u takto míchaných směsí ztrácíte záruku na použité materiály od renomované zahraniční firmy.  Na stěnách bez stříkající vody jde použít libovolná povrchová úprava, ale v místech s vodou, například ve sprchovém koutu, okolí vany u bazénu apod.,  je nutné několikanásobné uzavření povrchu kvalitním lakem. Dilatace stěn a podlah nelze řešit silikonem, který dlouhodobě nefunguje, ale použitím modernějších materiálů jako například Hybridních technologií nebo izolačních pásek z měkčeného polyetylénu např. KERDI apod. Všechny tyto nutné postupy Vám nabízíme a to s naší 36ti měsíční zárukou na provedené práce i všechny použité materiály.