O firmě

Pod názvem AB Parket fungujeme jako rodinná firma od roku 1994 a od začátku své existence se zabýváme zakázkovou realizací v interiéru i exteriéru s aplikacemi jako jsou pohledové stěrky PANDOMO, PORVIVA, IMITACE POHLEDOVÝCH BETONŮ, dřevěné podlahy nebo obložení vnitřních i venkovních stěn dřevem. Již od svého úplného vzniku v roce 1992 pod názvem BETTER nabízíme kompletní pracovní servis a v roce 1994 s otevřením našeho obchodu a přejmenováním na AB Parket přibyl i prodej specializovaných materiálů určených k realizacím a údržbě. Od samého začátku nefungujeme jako  společnost s ručením omezeným, protože za svoji práci ručíme na 100%.

Postupem času jsme z velké nabídky výrobců vyzkoušeli a vybrali ty nejkvalitnější materiály a současně je začali za přijatelné ceny i prodávat. Roku 2004 jsme jako druhá firma v České republice prošli odborným školením na aplikaci pohledových stěrek PANDOMO v Rakousku a zároveň je začali i aplikovat. V roce 2010 jsme získali zastoupení nového systému stěrek s Porbity „PORVIVA“ pro Českou republiku. Nezabýváme se hromadnou objektovou výstavbou, kdy před kvalitou jde spíše cena, ale prodáváme a montujeme výrobky za dobré ceny, výborné kvality a s dlouhodobou životností i zárukou. Přibližně od konce roku 1994 jsme jako první na trhu začali ke svým výrobkům nabízet plnohodnotnou záruku na použité materiály i práce v trvání 36 měsíců a bezplatné obhlídky naším technikem. Doba jde dál, všechny služby jako takové se neustále zlepšují, a proto doufáme, že i my budeme pro Vás stále zajímavým partnerem, který Vám má co nabídnout.

Doslov majitele:

Dnes, po letech zkušeností a hotových realizací, kdy i v mé branži vznikají nové a nové firmy, které o vlastnostech a kvalitě materiálů nemají ještě ani ponětí, jsem rád a hrdý na to, jakou cestou k zákazníkovi moje firma prošla. Děkuji vám, zákazníkům, za přízeň a spokojenost s naší prací, bez níž bychom tady nebyli. Neprodáváme Vám PANDOMO nebo podlahy, to dělá dnes kde kdo, ale nabízíme naše KNOW–HOW budované od roku 1994, kde dobrá realizace je ze 70% o kvalitě práce a ne o materiálu. Mým úmyslem není Vás zahltit technickými a odbornými informacemi, ale přiblížit Vám naši nabídku co nejzajímavější formou, tudíž neváhejte a vstupte. Pokud dáte přednost osobnímu jednání, pak Vás zcela nezávazně zveme na prohlídku našeho vzorkového studia, kde jsou na ploše 150 m2 vystaveny fyzické vzorky, ze stěrek PANDOMO zhotovena vzorová koupelna nebo kancelářský stůl a kde Vám i rádi zodpovíme všechny další dotazy nebo poskytneme barevné vzorníky a katalogy.

Řemeslná čest mi nedovoluje chlubit se cizím peřím, a proto na našich stránkách

nenajdete fotografie cizích prací, ale pouze naše vlastní realizace.

(mimo sekci – katalogy výrobců a jejich prezentace)

Robert  Lazna – zakladatel a majitel firmy

 

SOUHRN NAŠÍ NABÍDKY

  • Pohledové stěrky na podlahy i stěny  PANDOMO
  • Pohledové stěrky s Porbity  PORVIVA , Imitace pohledového betonu do vnitřních i venkovních prostor
  • Epoxidové a polyuretanové stěrky / povlaky a nátěry podlah do obytných i komerčních prostor
  • Lakované + technické stěrky za výhodnější cenu
  • Imitace pohledového betonu do vnitřních i venkovních prostor
  • Epoxicementové podlahy + stěny v podobě stěrek EPOCEM, BETONEPOX
  • Dekorativní fasády hladké, se strukturou i dekor. ornamenty
  • Dřevěné podlahy – prkna, plovoucí dřevěné podlahy, dvouvrstvé parkety

6. 10. 2011 Jsme obdrželi od odborného časopisu DOMO (zabývající se trhem podlahových krytin v CZ) – společnost PROFIMAG,  ocenění  jako “Realizační firma roku 2011″. Touto cestou bychom chtěli poděkovat za ocenění naší snahy dělat svojí práci profesionálně a kvalitně. Akce proběhla v prostorách Hergertovy Cihelny v Praze na Kampě.

Naše prezentace ”POHLEDOVÝCH STĚREK” na TV NOVA