SERVOART – STĚNY

Moderní stěny za zajímavou cenu

Pokud hledáte luxusní povrchy stěn nebo stropů, které dodají vašemu interiéru svým vzhledem nezaměnitelný vzhled a nadčasový charakter, pak námi nabízená stěrka ServoArt je tou pravou volbou. Stěrky ServoArt jsou rovné beze spár od zdi ke zdi a jejich povrch je díky zvolené povrchové úpravě odolný špinění i vlhkosti. Vzhledem k dlouhé zpracovatelnosti stěrek ServoArt ( 2 – 3 hodiny ) je možné vytvářet na povrchu libovolné DESIGNOVÉ kreace a aplikační techniky, které mu tak vtisknout vaše originální představy.

Designový bezespárý povrch povrch – ServoArt

Hotový povrch stěrek ServoArt může být typicky mramorovaný, jednobarevný, ale i strakatý podobný benátskému štuku (s o poznání vyšší pevností ), vícebarevný nebo kreativně kombinovaný s třpytivými prvky a podobným vsypem.

ServoART a jeho Barvy

Výběr finální barvy je dán a omezen pouze vaší fantazií.Nabízené barevné odstíny stěrek ServoArt, které jdou probarvovat, jsou široké a jdou tak prakticky začlenit do stávajících ale i nových interiérů. V případě použití metalických lazur se dá povrch zhotovit v podobě bronzu, olova, mědi, patiny nebo zlata v přirozeném vzhledu nebo s patinou stáří a opotřebení. Krásný a živý povrch ručně aplikovaných stěrek elegantně a nadčasově oživí každý interiér, do kterého je aplikován, ať se jedná o krb, interiérový prvek, koupelnu, velkou stěnu v obývacím pokoji u schodiště nebo recepci.

Přijatelná cena = ServoART

Cena za aplikaci stěrky ServoArt  se dá upřesnit po vaší specifikací požadovaného vzhledu, barvy a povrchu, ale zjednodušeně se dá v běžném provedení ( 85% zakázek ) srovnat s cenou kvalitnějších obkladů. Výše konečné ceny je závislá na mnoha volitelných věcech, jako je například vybraná barva, sytost zvoleného odstínu (množství použitého barevného pigmentu), stavební připravenost a druhu zvolené povrchové úpravy (olej, polyuretan nebo epoxid) proto bylo by neseriózní říct „cenu od“ a pak dopočítávat vybrané položky.

Podklad pro stěny ServoArt

Stěnové ServoArt lze aplikovat na plochy, jako je štuk, sádrokarton, zatažené jádro nebo různé druhy omítek. U podkladu se vždy dle jeho druhu provádí vhodná příprava před finální vrstvou, která zajistí dokonalé přilnutí, pevnost a brání praskání povrchu. Jeho použití není omezeno, jako například u Benátského štuku, ani ve sprchovém koutu nebo za vanou, ale v tomto případě je velmi důležité KNOW HOW realizační firmy. Bylo by velkou chybou si myslet, že detaily, u kterých si nevíte rady, opatláte silikonem a ten vše vyřeší za vás. Pracovní postupy pro použití ve vlhkých prostorech jsme odlaďovali od začátku našich aplikací z pohledových stěrek v roce 2004 a díky tomu vám dnes na všechny naše realizace ( i ty v koupelnách ) a použité materiály můžeme nabídnout prodlouženou plnohodnotnou záruku v trvání 36 měsíců.

 

Prospekt ServoArt v PDF :

ServoArt paleta ServoArt katalog

Tech. list ServoArt v PDF :

Technický list

BARVY ServoArt :

ServoArt

POVRCHOVÉ ÚPRAVY