PANDOMO – mramorované stěny

Stěny se zajímavým vzhledem

Stěny zhotovené z materiálu PANDOMO  jsou hladké beze spár, odolné špinění. Díky kvalitní povrchové úpravě jsou povrchy vhodné i do vlhkých prostor jako je sprchový kout, koupelna, stěny u bazénu atd. Asi nejznámějším vzhledem stěn je hladký probarvený povrch s typickým mramorováním.

Ideální povrch stěn PANDOMO

Povrch je vždy sametově matný, vodoodpudivý a odolný mechanickému poškození. Zabroušením povrchu dostává požadovaný vzhled a následnou povrchovou úpravou ( lak nebo olej ) i odolnost. Uvedené povrchové úpravy brání špinění stěn a umožňují jejich omyvatelnost. V případě poškození se dají stěny opravit a nepodléhají stárnutí stejně jako malba nebo tapety.

Barvy stěn z PANDOMA

U stěn je možnost barev stejně rozsáhlá jako u podlah a jejich výběr je omezen pouze Vaší fantazií. Stěna z PANDOMA je typická svým mramorováním a může mít barvu betonu, pastelových odstínů, bílou nebo také náročnější kombinace a odvážnější barvy jako oranžovou, červenou, antracit nebo černou.

Použití stěn PANDOMO

Stěnové PANDOMO lze aplikovat na plochy jako jsou například štuk, sádrokarton, zatažené jádro nebo různé druhy omítek. U podkladu se vždy dle jeho druhu provádí vhodná příprava před finální vrstvou, která zajistí dokonalé přilnutí, pevnost a brání praskání povrchu. Jeho použití není omezeno jako například u Benátského štuku, ani ve sprchovém koutě nebo za vanu, ale v tomto případě je velmi důležité KNOW HOW realizační firmy. Bylo by velkou chybou si myslet, že detaily, u kterých si nevíte rady, opatláte silikonem a ten vše vyřeší za Vás.

Přijatelná cena stěn PANDOMO

Cena za aplikaci na stěny se nedá přesně vyčíslit před Vaší specifikací požadovaného vzhledu, protože její výše je závislá na mnoha volitelných věcech, jako je například vybraná barva, sytost zvoleného odstínu (množství použitého barevného pigmentu), stavební připravenost a druhu zvolené povrchové úpravy (olej, polyuretan nebo epoxid). Bylo by neseriózní říct “je od ……” a pak dopočítávat vybrané položky, ale zjednodušeně se dá cena finálního povrchu v běžném provedení (85% zakázek) srovnat s cenou levnější velkoformátové dlažby.

Podklad pro aplikaci PANDOMO stěrky

PANDOMO W1 lze aplikovat na plochy jako je například štuk, sádrokarton, zatažené jádro nebo různé druhy omítek. U podkladu se vždy dle jeho druhu provádí vhodná příprava před finální vrstvou, která zajistí dokonalé přilnutí, pevnost a brání praskání povrchu. Jeho použití není omezeno jako například u Benátského štuku, ani ve sprchovém koutě nebo za vanu, ale v tomto případě je velmi důležité KNOW HOW realizační firmy. Bylo by velkou chybou si myslet, že detaily, u kterých si nevíte rady, opatláte silikonem a ten vše vyřeší za Vás. Pracovní postupy pro použití ve vlhkých prostorech jsme dolaďovali od našeho zaškolení pro systém PANDOMO v roce 2004 a díky tomu Vám dnes na všechny naše realizace (i ty v koupelnách) a použité materiály můžeme nabídnout prodlouženou plnohodnotnou záruku v trvání 36 měsíců.


Prospekty v PDF:

Pandomo barvy katalog 2012 PANDOMO stěny – katalog 2006 Velká kniha PANDOMO 2010 – EN PANDOMO stěny – katalog 2011 Pandomo barvy stěny + podlahy – DE Pandomo barvy katalog 2010 – DE PANDOMO barvy Francouzská kolekce 2012 prezentace AB Parket

Prohlížeč katalogů ve formátu  PDF “ADOBE Reader” odkaz pro bezplatné stažení

 


 

11/2012  Výrobce systému PANDOMO zprovoznil webový plánovač  stěn a podlah PANDOMO. Po vstupu na níže uvedený odkaz si můžete vybrat Vámi požadovaný druh prostoru a měnit v něm barvu stěn i podlah v různých dekorech povrchů PANDOMO. Tento systém Vám umožní najít si tu nejlepší kombinaci barev a povrchů právě pro Vás

http://designtool.ardex-pandomo.com/ 

Jednotlivé druhy stěrek PANDOMO na stěny

 


 

KDE VŠUDE? ? ? ….. naše realizace

 

STĚNY PRO PODNIKÁNÍ – OBCHODY - realizace  AB PARKET

STĚNY KUCHYNĚ - realizace  AB PARKET

STĚNY KOUPELNY - realizace  AB PARKET

STĚNY U BAZÉNU - realizace  AB PARKET

STĚNY SCHODIŠTĚ - realizace  AB PARKET