PANDOMO – mramorované podlahy

Podlahy s ideálními vlastnostmi

Podlahy ze systému PANDOMO se díky svému hladkému a bezespárému povrchu dokonale udržují a nehrozí jim špinění jako spárám mezi dlažbou. Monolitický povrch z PANDOMA je pro svoji odolnost vhodný i do komerčních prostor s vysokou zátěží, je stálobarevný a vhodný i na podlahové vytápění.

Dokonalý povrch podlah PANDOMO

Povrch podlahy PANDOMO je sametově matný, vodoodpudivý a odolný mechanickému poškození.  Povrchovou úpravu tvoří přebroušení / zaleštění povrchu  (zapálení barevného vzhledu) a nátěr transparentním epoxidem, polyuretanem nebo přeolejování speciálními oleji s obsahem vosků.

Díky neomezeným možnostem při volbě barvy se dá podlaha z PANDOMA elegantně začlenit do stávajícího, ale i nově navrhovaného interiéru.  Zhotovují se jednoduché podlahy elegantně bílé, pastelových odstínů nebo v barvě betonu, ale také náročnější barevné kombinace s více odstíny nebo odvážnější jako oranžové, červené, antracit nebo černé. Pro výběr barvy je stupnice 70ti odstínů připravená od výrobce nebo možnost barvení dle stupnice RAL.

Přijatelná cena podlah PANDOMO

Cena PANDOMA se skládá z mnoha položek, které se aplikují dle Vašeho výběru a požadovaného vzhledu   –  barevnost, sytost zvoleného odstínu (množství použitého barevného pigmentu), povrchová úprava (polyuretan, epoxid nebo olej), protiskluzná úprava, stavební připravenost a zároveň dle prostoru určeného pro aplikaci (koupelna HYDROIZOLACE, veřejná plocha – povrchová úprava epoxidy). Bylo by neseriózní říct “je od ……” a pak dopočítávat vybrané položky , ale zjednodušeně se dá cena finálního povrchu v běžném provedení (85% zakázek) srovnat s cenou levnější velkoformátové dlažby.

Kam podlahy PANDOMO?

Podlahové PANDOMO se dá použít tam, kde měla být dlažba, ale z estetických (… monolitická jednolitá plocha), hygienických (… špinění spár) nebo designových důvodů (… je trvale nadčasové)  Vám je hladký povrch bližší. Podlahy PANDOMO jdou aplikovat na beton, anhydrid, schodiště nebo různé interiérové prvky (parapety apod.). Na podkladu se vždy provádí vhodná příprava před finální vrstvou, která zajistí dokonalé přilnutí, pevnost a brání praskání povrchů.

Použití není omezeno, jako například u Benátského štuku, ani ve sprchovém koutu nebo u bazénu, ale v tomto případě je velmi důležité KNOW HOW realizační firmy. Bylo by velkou chybou si myslet, že detaily, u kterých si nevíte rady, opatláte silikonem a ten vše vyřeší za Vás. Pracovní postupy pro použití ve vlhkých prostorech jsme dolaďovali od našeho zaškolení pro systém PANDOMO v roce 2004 a díky tomu Vám dnes na všechny naše realizace (i ty v koupelnách) a použité materiály můžeme nabídnout prodlouženou plnohodnotnou záruku v trvání 36 měsíců.

Katalog v PDF:

Pandomo barvy katalog 2012 PANDOMO stěny – katalog 2006 Velká kniha PANDOMO 2010 – EN

Prohlížeč katalogů ve formátu PDF “ADOBE Reader” odkaz pro bezplatné stažení


11/2012  Výrobce systému PANDOMO zprovoznil webový plánovač  stěn a podlah PANDOMO. Po vstupu na níže uvedený odkaz si můžete vybrat Vámi požadovaný druh prostoru a měnit v něm barvu stěn i podlah v různých dekorech povrchů PANDOMO. Tento systém Vám umožní najít si tu nejlepší kombinaci barev a povrchů právě pro Vás.

http://designtool.ardex-pandomo.com/

 


 

Jednotlivé druhy stěrek PANDOMO na podlahy

KDE VŠUDE? ? ? ….. naše realizace

PODLAHY PRO BYDLENÍ – realizace  AB PARKET

PODLAHY PRO PODNIKÁNÍ – OBCHODY, FIRMY, RESTAURACE  a.p. – realizace  AB PARKET

KOUPELNY – realizace  AB PARKET

KUCHYNĚ – realizace  AB PARKET

K BAZÉNU – realizace  AB PARKET

SCHODIŠTĚ – realizace  AB PARKET