BETONOPTIK – STĚRKY NA PODLAHY

ALTERNATIVNÍ NABÍDKA ZA PŘÍZNIVOU CENU

Pro zájemce o barevné pohledové stěrky za rozumné ceny, máme připravenou zajímavou nabídku z naší řady BETONOPTIK®. Jedná se o vybranou kolekci nejzajímavějších výrobků od konkurentů systému PANDOMO.

Tyto barevné pohledové stěrky Vám nabízíme pro aplikace na podlahy a díky velkému výběru v široké řadě vzhledů, povrchů ale i barev je opravdu z čeho vybírat. Díky zajímavým cenám, dokonalému vzhledu a naší prodloužené záruce 36 měsíců se staly tyto stěrky BETONOPTIK®  žádanou povrchovou úpravou podlah v komerčních, ale i obytných  prostorech.

Důkazem jejich kvality a oblíbenosti jsou naše realizace jako například recepce a lobby tenisových kurtů Štvanice “I. ČLTK“, fitnes “JATOMI” nebo řada dalších veřejných i soukromích objektů. Tyto stěrky na podlahy mají jednolitý bezespárý povrch, ošetřený odolným lakem (sametově matného vzhledu), nebo speciálním olejem s obsahem vosků (pórovitý přírodní vzhled). 

Takové podlahy se snadno udržují a působí příjemným i přirozeným dojmem. Stěrky v kolekci BETONOPTIK® se dají barvyt do libovolných odstínů dle připravené kolekce 50ti odstínů nebo i řady dle vzorníku RAL.  Zájemcům o levnější řešení nabízíme naší  EKO řadu v podobě  TECHNICKÉ STĚRKY za bezkonkurenční cenu vyváženou omezeným výběrem barevnosti.

Katalog v PDF:

BETONOPTIK katalog + barvy 2016

Prohlížeč katalogů ve formátu PDF “ADOBE Reader” odkaz pro bezplatné stažení

 

Základní barevná kolekce pro řadu stěrek BETONOPTIK