Certifikáty

Pravidelná školení / CERTIFIKACE

Instalaci pohledových stěrek provádíme pouze vlastními, v Rakousku, Německu nebo Itálii zaškolenými, zaměstnanci, kteří se pravidelně účastní workshopů (setkání realizačních partnerů) u výrobce. Na  těchto workshopech v centrále výrobců získáváme nové zkušenosti a techniky zpracování, čímž zvyšujeme naši odbornost a rozšiřujeme nabídku pro Vás. V současnosti jsme nejdéle  zaškolenou realizační firmou pro systém PANDOMO v Čechách a na Slovensku (od 24. 6. 2004).

Zkušenosti se systémem POHLEDOVÝCH STĚREK  &  PANDOMO

Aplikaci systému POHLEDOVÍCH STĚREK zahájila naše firma v roce 2004  v Čechách jako druhá zaškolená pro aplikace povrchů PANDOMO. Do dnešního dne máme za sebou již mnoho zajímavých realizací v privátních i veřejných prostorech v Čechách na Slovensku a Švýcarsku. 

Naše nadstandartní nabídka

Nezabýváme se hromadnou objektovou výstavbou, kdy před kvalitou jde cena, ale prodáváme a montujeme výrobky za dobré ceny, výborné kvality a s dlouhodobou životností i zárukou. Na své realizace poskytujeme nadstandartní záruku v trvání  36ti měsíců a to na práce i použitý materiál, první údržbu zdarma a každou další se zákaznickou slevou.