BETONEPOX

BETONEPOX je stálicí v naší nabídce již od roku 2008, jako jedna z nejodolnějších variant pohledových stěrek. Podlahy z našeho BETONEPOXu mají oproti dlažbě bezespárý povrch a ve srovnání s velkoformátovou dlažbou i výhodnější cenu. Naše realizace na klíč se pohybují při dodávce na klíč v cenách od 1.991,- Kč za m2 (bez DPH). Hotová podlaha má díky absenci spár jednodušší údržbu a její rovný i hladký povrch je velmi moderní a nadčasový.

Pro milovníky plastického povrchu nabízíme i variantu BETONEPOXu s jemně plastickým povrchem který se podobá kletovanému betonu. Tato varianta se surovějším i členitějším vzhledem je vhodným doplňkem do moderních i minimalistických interiérů.

Stěrku BETONEPOX utváří betonová stěrka v kombinovaná s odolným a tvrdým epoxidem díky kterému je hotová podlaha nebo stěna velmi odolná  a tvrdá. Vzhledem ke svému složení je BETONEPOX vlhkuvzdorný, ale i velmi tvrdý.

KAM BETONEPOX POUŽÍT

BETONEPOX je velmi vhodnou náhradou za dlažbu nebo obklady prakticky v libovolném prostoru. Jeho realizace provádíme v komerčních prostorech, ale i moderních interiérech nebo rekonstrukcích budov. Jestliže hledáte betonovou stěrku s jednoduchou údržbou a velmi odolným povrchem, pak vám naší řadu stěrek BETONEPOX vřele doporučujeme jako moderní variantu pro podlahy i stěny a to včetně naší záruky prodloužené na 36 měsíců. Jako podklad je pro realizaci na podlahy vhodný beton nebo anhydrid. U stěn to zase bude štuk, sádrová omítka, itong zatažený flexibilním lepidlem nebo sádrokarton.

BARVENÉ MOŽNOSTI

Řadu stěrek BETONEPOX vám nabízíme v široké škále barev a mimo základní řadu vám můžeme připravit i speciálně míchané odstíny které snáze zařadíte do již hotového interiéru, k dlažbě nebo jinému prvku v již hotovém nebo navrhovaném interiéru. Realizaci lze provést i na podlahy s podlahovým vytápěním nebo stěny u kterých je kapilární chlazení.

6. 2020 - Jako další novinku týkající se řady stěrek BETONEPOX pro vás chystáme nový katalog s kompletním představením našich originálních stěrek BETONEPOX. V katalogu (před dokončením) jsou prezentovány všechny druhy BX., naše realizace i základní barevná škála. Cenová relace neší realizace BETONEPOXU na klíč je 1.991,- Kč/m2 (bez DPH). Realizace stěrky je silná 5mm.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Základní BARVENÉ ODSTÍNY PRO BETONEPOX realizovaný naší firmou

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

SPOR S KONKURENCÍ O NÁŠ BETONEPOX

Naše firma realizuje pohledové stěrky jako lídr na českém trhu již od roku 2004, kdy jsme jejich realizace zahájili s naší originální IMITACÍ BETONU, stěrkami PANDOMO a v roce 2008 jsme jako první firma dodali na český trh další produkt v podobě stěrky BETONEPOX. Tyto povrchy realizujeme podle naší originální receptury / skladby a léty vyladěných pracovních postupů.

V roce 2011 si naše konkurenceza registrovala ochrannou známku BETONEPOX, tedy název shodný s námi nabízeným výrobkem (podle naší originální receptury), a nám se snažila soudní cestou užívání tohoto názvu znemožnit. Po několika proběhlých soudech, odvoláních a dalších stáních má naše firma soudem uznané a několikrát potvrzené právo předchozího uživatele (soudem uznaná skutečnost), a tudíž může své púvodní označení BETONEPOX užívat i nadále.

Vzhledem k tomu, že se zákazem užívání označení BETONEPOX naší firmou nebyla naše konkurence u soudu úspěšná (soudem uznané právo předchozího uživatele), tak se původní spor, který naší firmu k dnešnímu dni stál náklady vynaložené na obranu, min. cca 1.100.000,- Kč stočil k řešení srovnání BETONEPOXU a jiných námi nabízených moderních materiálů.

Aktuálně po proběhnutí soudních sporů s konkurenční firmou a našem jednoznačném výtězství je výsledkem to, že můžeme své původní označení „BETONEPOX“ opět používat i nadále jako “PŘEDCHOZÍ UŽIVATEL” (první kdo tyto stěrky na trhu nabízel) a následně poběží další soudní spor, tentokrát iniciovaný naší stranou v němž budeme po této firmě požadovat kompletní náhradu nákladů řízení + úhradu vzniklé škody.

Libovolné dotazy Vám velmi rádi zodpovíme.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Všechny výše uvedené informace i nabýdka se týkají pouze námi nabízeného a aplikovaného systému BETONEPOX.

 

Více informací o této nabídce najdete na naší stránce . . . . . . . . . . “BETONEPOX” nebo na našem facebook-logo

________________________________________________________________________________________________________