BETONEPOX

Námi nabízený klasický BETONEPOX nabízíme přibližně od roku 2008 jako levnější a jednoduší alternativu k dražším a modernějším materiálům od renomovaných výrobců. BETONEPOX má velmi výhodnou cenu realizace která se pohybuje v rozpětí 866,-1168,- Kč/m2 a je dle zvoleného vzhledu a druhu aplikace. Jako další varianty vám můžeme nabídnou námi modifikovanou jemnější a barevnou variantu BETONEPOX COLOR & DESIGN která má hladší povrch a širší škálu barev i druhů použití.

Ve standardním provedení BETONEPOX – KLASIK se jedná o méně designovější (spíše průmyslovou) variantu stěrky míchané podle původní receptůry. Tato stěrka je složena ze směsi epoxidu míchaného s jemným křemičitým pískem a cementem. Díky svému složení je povrch BETONEPOXidu tvrdý, vlhkuvzdorný, ale má i hrubší a jemně plastický povrch podobný kletovanému betonu, což je patrné z přiložených fotografií.

OBLASTI POUŽITÍ – BETONEPOX KLASIK

Pokud hledáte stěrky s hladkým povrchem a minimální údržbou jako bezespárou náhradu dlažby pro obytné prostory, pak vám raději místo našeho klasického BETONEPOXu doporučíme jiné hladší stěrky s jednodušší údržbou, ale jestli potřebujete odolnou podlahu nebo stěnu hrubšího průmyslového charakteru do garáže, skladu, abrazivních nebo mastných výrobních provozů a podobných míst se silnou zátěží kde má odolnost přednost před designem nebo jednoduší údržbou, pak vám ho vřele doporučíme a touto cestou i rádi nabídneme. V jeho kletovaném povrchu se vyskytují tahy od hladítka, póry a prohlubně které nejsou jeho vadou, ale přirozeným charakterem. Případná instalace v obytném prostoru z našeho klasického BETONEPOXU bude navozovat více industriální vzhled vzhled technického prostoru s výrazně kletovaným (ručně hlazeným) a hrubším povrchem.

BARVENÝ A JEMNÝ – BETONEPOX DESIGN & COLOR

Klasický BETONEPOX vznikl původně jako opravná hmota pro tvrdé opravy poškozených povrchů, ale vzhledem k jeho konzistenci z něj jde aplikovat i tvrdá a odolná podlaha režnějšího vzhledu. Postupem času se tento produkt který najdete i na www stránkách zahraničních firem, zabydlel i v obytných prostorech a díky tomu postupem času žádali zákazníci i jeho jemnější variantu, kterou vám jako námi vyladěné pokračování touto cestou nabízíme.

Námi vyladěnou a upravenou receptůru sterky BETONEPOX v jemné a barevné variantě vhodné i do moderních prostorů vám nabízíme v široké škále odstínů a barev. Povrch našeho BETONEPOXu DESIGN & COLOR má jemnější a hladší povrch který probarvujeme do barev podle vašich představ a můžete ho tak elegantně zařadit i do moderních interiérů. Povrchy z BETONEPOXu jsou vhodné i pro realizace na podlahové topení nebo stěny s kapilárním chlazením.

PODKLAD POD BETONEPOX

U podlah je jako vhodný podklad anhidrytový potěr nebo beton a u stěn sádrokarton, štuk nebo itong zatažený flexi lepidlem. Vhodná penetrace podkladu je adhezní můstek z kř. písku a epoxidu + nebo pro aplikace na stěny například ARDEX – P4 který rovněž prodáváme.

PRODEJ I REALIZACE

BETONEPOX DESIGN & COLOR i BTONEPOX KLASIK vám nabízíme s realizací na klíč nebo pro aplikaci základní varianty BETONEPOXu KLASIK zručnějším zákazníkům a firmám můžeme nabídnout i pouhý prodej potřebných výrobků a materiálů k jeho míchání a vaše privátní realizace.

RECEPTURA / ZÁMĚSNÉ POMĚRY

Směs BETONEPOXu není značkovým výrobkem ani produktem nebo něčí speciální receptůrou, ale vzniká mícháním epoxidu, písku & cementu v přesné receptůře a původně vznikl jako levná a rychlá opravná hmota pro průmyslové prostory a podlahy. K umíchání BETONEPOX u se používá epoxid na vodní bázi + trochu vody. Uvedené složení je nutné k hydrataci cementu (chemické reakci), který je ve směsi také a ovlivňuje výsledné vlastnosti povrchu + částečně tvoří pojivo této směsi. V případě použití rozpouštědlových epoxidů by nedošlo k chemické reakci cementu, který by pak fungoval jenom jako dražší plnivo. V níže uvedeném obrázku vám nabízíme poměry pro suroviny surovin které prodáváme k míchání BETONEPOXU.

Betonepox

________________________________________________________________________________________________________

BETONEPOX rozhodnutí BETONEPOX rozsudek BETONEPOX odvolací soud

Více informací o této nabídce najdete na naší stránce . . . . . . . . . . “BETONEPOX” nebo na našem facebook-logo

________________________________________________________________________________________________________