BAZÉNY – STĚNY + PODLAHY

PODLAHY A STĚNY U BAZÉNU V NADČASOVÉM A FUNKČNÍM DESIGNU

Nabízíme Vám kompletní řešení povrchů pro bazénové místnosti, k sauně nebo do zimních zahrad, odolné vodě a bez jakéhokoliv omezení Vašich designových požadavků . Aplikujeme vyzkoušené materiály, ze kterých lze vytvářet odolné moderní a nadčasové povrchy, které jsou na hony vzdálené klasické dlažbě nebo fólii v bazénu. Ucelenou nabídku těchto produktů Vám můžeme představit na fyzických vzorcích nebo fotogalerií našich již provedených realizací.

POVRCH

Díky široké nabídce barev a struktur povrchů se dají nové plochy z pohledových stěrek elegantně začlenit do stávajícího, ale i nově navrhovaného interiéru bazénových místností. Aplikované povrchové úpravy brání špinění stěn i podlah a umožňují jejich snadnou omyvatelnost.

PODLAHY

Máme pro Vás řešení pro vnitřní i venkovní bazény v podobě bezespárých – monolitických podlah s plastickým, protiskluzným nebo hladkým povrchem v designu dle Vašich nároků a požadavků. Výhodou je absence jakékoli spáry, ve které by se držela špína nebo plíseň jako je tomu u klasické dlažby. Tyto povrchy jsou vhodné i pro instalaci na podlahové vytápění a velmi snadno se udržují. Nabízíme materiály vhodné na podlahy okolo bazénů, ale i místo fólie na jejich dno a stěny.

Vzhled a barevnost povrchů nabízíme od barvených stěrek po povrchy s minerálním, syntetickým nebo kovovým PORBIT vsypem. Materiály jsou modifikovány nebo přímo navrhnuty pro použití v provozech s trvalou vlhkostí nebo působením vody a jejich provoz je tak dlouhodobě bezproblémový. Povrchy se dají barevně tónovat a jsou ošetřeny dle Vašeho výběru jako sametově matné, lesklé, ale vždy vodoodpudivé a odolné mechanickému poškození.

STĚNY

Stěny nabízíme s hladkým nebo plastickým povrchem a stejně jako u podlah je jejich povrch monolitický beze spár, odolný špinění a působení vody. Používané materiály jsou obdobné jako u podlah, takže z nich lze vytvářet shodné – jednolité plochy s Vámi požadovaným vzhledem. Do těchto povrchů lze elegantně zakomponovat interiérové prvky jako jsou niky, sběrné žlaby, výklenky, osazení pro osvětlení nebo vzduchotechniku a podobné prvky.

Námi nabízené stěrky jdou aplikovat na běžné podklady  jako je beton, štuk, sádrokarton nebo jádro. U podkladu se vždy dle jeho druhu provádí vhodná příprava před aplikací finální vrstvy, která zajistí dokonalé přilnutí pevnost a vodotěsnost finálního povrchu. Ceny se skládají z položek, které jsou závislé na Vašem výběru (barevnost, použitý druh materiálu, druh vybrané povrchové úpravy, plocha určená k aplikaci) a jsou orientačně srovnatelné s designovou mozaikou nebo velkoformátovou dlažbou.

Venkovní bazén s povrchem z kovových stěrek PORVIVA – realizace AB PARKET