Barevný vzorník

Základní barevná stupnice stěrek PANDOMO nabízená výrobcem

Základem pohledových stěrek jsou bílé materiály, které se přesně odváženými pigmenty tónují do Vámi požadovaného odstínu. Pokud jste si v základní stupnici nevybrali, pak Vám nabízíme náš program INDIVIDUAL, kdy je možné odstín tvořit přímo na místě dle Vašich požadavků nebo dle širší stupnice barev RAL (vzorník slouží pouze pro přibližnou orientaci) RAL je reg. obch. značka RAL German Institute for Quality Assurance and Certification e.V.

Základní kolekce barev pro všechny druhy stěrek  PANDOMO 2006

Stěrkami lze vytvářet i vícebarevné kombinace, kdy se jednotlivé barvy prolínají a imitují cigaretový kouř. Tyto podlahy mají vždy svůj originální vzhled, který nejde vybrat jako dlažba, ale vzniká při jejich lití a je zcela specifický a nenapodobitelný. Do barevného povrchu stěrek je dále možné vkládat různá loga, obrazce, navigační systémy a podobné prvky.

 

V roce 2010 byla představena doplňující kolekce 30ti nových barev PANDOMO.

 

Základní barevná kolekce pro řadu stěrek BETONOPTIK

 

Vzorník barev RAL K7, ze kterých lze také vybírat.

11 / 2012  Zprovoznil výrobce systému PANDOMO – webový plánovač barevnosti stěn a podlah PANDOMO. Po vstupu na níže uvedený odkaz si můžete vybrat Vámi požadovaný druh prostoru a měnit v něm barvu stěn i podlah v různých odstínech povrchů PANDOMO. Tento systém Vám umožní najít si tu nejlepší kombinaci barev a povrchů právě pro Vás.

 

  http://designtool.ardex-pandomo.com/

 


Barevné katalogy ve formátu PDF:

Katalog v PDF:

BETONOPTIK katalog + barvy 2016 Pandomo barvy katalog 2012 PANDOMO stěny – katalog 2006 PANDOMO barvy Francouzska kolekce 2012 prezentace AB Parket Velká kniha PANDOMO 2010 – EN Pandomo barvy stěny + podlahy – DE

 

POZOR – uváděné barvy mohou být částečně zkresleny nastavením Vašeho monitoru.